Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca - Fotograf

Bielsko-Biała, Bielsko-Biała,

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 364) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: K/SV//2013
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

&#8226; Podróżowanie samochodem wg zaplanowanej wcześniej trasy (ok. 7h jazdy dziennie)
&#8226; Efektywna organizacja trasy na wyznaczonym terenie
&#8226; Montaż i demontaż odpowiednich urządzeń w samochodzie
&#8226; Codzienne i cotygodniowe raportowanie aktywności

Nasze wymagania:

&#8226; Prawo jazdy czynne od min. 2 lat
&#8226; Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
&#8226; Mile widziane doświadczenie w pracy jako kierowca
&#8226; Sprawność i dobra kondycja fizyczna, brak lęku wysokości
&#8226; Umiejętność obsługi komputera
&#8226; Bardzo dobra orientacja w terenie
&#8226; Podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu mechaniki samochodowej
&#8226; Elastyczność, samodzielność, zaradność
&#8226; Poczucie odpowiedzialności, uczciwość, rzetelność

Oferujemy:

&#8226; Udział w ciekawym, międzynarodowym projekcie
&#8226; Szkolenie wdrożeniowe
&#8226; Umowę o pracę tymczasową
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Samochód (wyłącznie do celów służbowych)

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim na adres:
magdalena.blaut@adecco.com

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Marzec, 2013  10:14

Identyfikator: 449895

Wyświetleń: 3780