Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierowca Adr

Wrocław, Wroclaw,

Human Resources Poland (Hr.pl/), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Firma należąca do międzynarodowej grupy transportowej, zajmująca się transportem paliw płynnych i gazów,na terenie całego kraju, poszukuje:

Kierowca ADR

Miejsce pracy: okolice Wrocławia

Obowiązki:

- przewóz materiałów niebezpiecznych.

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe,
- prawo jazdy C+E, karta kierowcy,
- uprawnienia TDT do napełniania i opróżniania zbiorników,
- ukończony kurs dokształcający kierowców przewożących rzeczy + ADRy,
- doświadczenie zawodowe min. 1 rok na pojazdach 40 ton.

Oferta:

- umowa o pracę,
- praca w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- szkolenia.

Aplikacje CV proszę wysyłać na adres: rekrutacje@hr.pl/

Ogłoszenie dodane: Sroda, 23 Lipiec, 2014  11:17

Identyfikator: 515047

Wyświetleń: 3960