zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca dla Kierowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

HandlowcÓw

(Warszawa, Warszawa, )

Dla naszego Klienta, firmy poszukujemy osób na stanowisko: przedstawiciel handlowy/kurier

Obowiązki:
Obsługa stałych klientów
Promocja usług oferowanych przez Firmę

Wymagania:
Prawo jazdy kategorii B
Własny samochód
Umiejętności komunikacyjne i sprzedażowe

Nasza firma oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie od 4000 do 6000 zł
Elastyczne godziny pracy
Doskonałą atmosferę pracy
Darmowe szkolenia

Dziękujemy za przesłane aplikacje.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Marzec, 2012  14:49