zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca dla Kierowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Dyspozytor - Koordynator Kierowców

(Holandia, Warszawa, )

Human Resources Poland sp. z o.o. - Selekcja - Rekrutacja - Doradztwo Personalne.
Nasze doświadczenie dla Waszych rozwiązań.
Dla naszego zagranicznego Klienta z Holandii, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym pilnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: KKTIR//HR
Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

* przyjmowanie zleceń od klientów
* wystawianie zleceń dla kierowców
* ustalanie trasówek dla kierowców
* kontrola czasu pracy kierowców
* wprowadzanie danych do systemu z wystawionych zleceń
* wprowadzanie danych do systemu (zlecenia, czas pracy kierowców)
* potwierdzanie zleceń pod względem ich poprawności
* nadzór kierowców nad przewozem drogowym towarów niebezpiecznych (ADR)

Od kandydatów oczekujemy:

* doświadczenie w branży transportowej
* elastyczność , zdolność podejmowania trafnych decyzji
* umiejętność pracy w zespole
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

* atrakcyjne warunki zatrudnienia
* rozwój zawodowy pod okiem polskich jak i holenderskich dyspozytorów
* praca w młodym, dynamicznym zespole
* praca w godzinach 6.00 - 18.00
* darmowe zakwaterowanie
* po 2 tygodniach pracy 2 tygodnie urlopu

Forma kontaktu

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego w treści email na adres:

kierowca@hr.pl
Wyszukiwanie ofert krajowych | Wyszukiwanie ofert zagranicznych | Subskrybuj oferty pracy | Wpisz CV do bazy danych
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)