Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Dostawca - Asystent SprzedaŻy (kierowca)

Zielona Góra, Zielona Góra,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Twoje zadania:
Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i przechowywania towaru oraz zapewnienie obsługi klienta ta najwyższym poziomie.
Wymagania:
Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów, Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, Umiejętność pracy w zespole, Umiejętność planowania i organizacji pracy, Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych kat.B, Znajomość topografii miasta, Wysoka kultura jazdy,
Oferujemy:
Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy
w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie
roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami
Twoje zgłoszenie dotrze do nas najszybciej jeśli wypełnisz formularz on-line na stronie kariera.tesco.pl/

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 17 Listopad, 2015  14:44

Identyfikator: 567787

Wyświetleń: 3508