Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

magazynier &#8211; operator wózka milk-run

Łódź, Łódź,

Manpower (agencja legitymująca się numerem certyfikatu 412) dla jednego ze swoich Klientów &#8211; lidera produkcji sprzętu AGD poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku magazynier &#8211; operator wózka milk-run

Zadania:
- obsługa wózków milk-run
- rozładunek i załadunek samochodów
- przekazywanie zleceń do transportu i nadzór nad ich realizacją
- przepakowywanie części
- weryfikacja ilościowa i jakościowa dostaw
- obsługa skanera magazynowego

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- uprawnienia do obsługi wózków milk-run
- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie)
- pakiet Manpower Premium (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
- pracę w systemie 3 zmianowy
- darmowy dojazd (Ozorków, Grabów, Łęczyca, Zgierz, Żychlin, Dobrzelin, Bedlno, Młogoszyn, Piątek)
- opiekę konsultanta wewnątrz firmy
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Miejsce wykonywania pracy Łódź Widzew
Oferta dotyczy pracy tymczasowej
CV można przesyłać drogą mailową na adres praca.lodz@manpower.pl/, można również stawić się w naszym biurze przy ul. Sienkiewicza 85/87 w godzinach 8-17 (ORION I piętro). Kontakt: 696547436

Ogłoszenie dodane: Sroda, 30 Sierpien, 2017  09:14

Identyfikator: 619630

Wyświetleń: 2225