Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnimy instruktorów narciarstwa i snowboardu

(Szczecin, )

Tenis Travel - Biuro Turystyki Tenisowej, lider na rynku turystyki tenisowej poszukuje osoby na stanowisko instruktora sportu, ze specjalizacją w dziedzinach:

- narciarstwo
- snowboard

Wymagania:
Wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki: AWF, bądź też student
Doświadczenie zawodowe: praca w charakterze instruktora narciarstwa/snowboardu z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, mile widziane jest również doświadczenie w pracy na obozach oraz wczasach zimowych.

Oczekiwania: Praktyczne umiejętności w zakresie szkolenia narciarskiego/snowboardowego na każdym poziomie zaawansowania, kwalifikacje w zakresie instruktora narciarstwa/snowboardu, dobre zdolności organizacyjne, mile widziane czynne uprawianie sportów, dyspozycyjność w okresie ferii zimowych (styczeń i luty), bardzo dobry kontakt z dziećmi oraz młodzieżą.

Zadania:
- prowadzenie zajęć sportowych z zakresu narciarstwa/snowboardu, w ramach obozów młodzieżowych lub wczasów narciarskich,
- pełnienie funkcji wychowawcy kolonijnego,
- opieka nad uczestnikami obozu młodzieżowego,
- opieka nad grupą uczestników podczas dojazdu na obóz i w drodze powrotnej,
- pomoc w realizacji programu obozów lub wczasów.

Oferujemy:
Pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze podróży, wynagrodzenie nawet 1715 zł*, możliwość szybkiego rozwoju oraz dalszego awansu, pobyt w komfortowych hotelach i ośrodkach, możliwość zawiązania przyjaźni z ludźmi z całej Polski. Dodatkowo oferujemy możliwość przystąpienia do programu partnerskiego biura Tenis Travel.

Więcej informacji odnośnie oferty pracy znajdziecie Państwo na stronie www.obozytenisowe.pl w dziale Praca u nas.

*dotyczy stanowiska instruktor narciarstwa/snowboardu na obozach młodzieżowych oraz udział w programie partnerskim