Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie og這szenie

Wychowawcy na obozach i wczasach tenisowych

(Pozna, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Tenis Travel - Biuro Turystyki, biuro podr騜y, lider na rynku turystyki tenisowej poszukuje osoby na stanowisku wychowawca na obozach dla dzieci i m這dzie篡 oraz wczasach tenisowych:

Wymagania:

Do鈍iadczenie zawodowe: praca w charakterze wychowawcy kolonijnego

Oczekiwania: Praktyczne umiej皻no軼i w zakresie aktywnego organizowania czasu dla dzieci m這dzie篡, kwalifikacje wychowawcy kolonijnego, bardzo dobry kontakt z dzie熤i oraz m這dzie膨, mile widziane b璠zie szerokie zainteresowanie z r騜nych dyscyplin sportowych oraz czynne uprawianie sport闚, dyspozycyjno嗆 w okresie wakacji letnich (lipiec i sierpie).

Zadania:
- pe軟ienie funkcji wychowawcy na obozach oraz wczasach tenisowych,
- opieka nad uczestnikami obozu m這dzie穎wego oraz wczas闚 tenisowych,
- opieka nad grup uczestnik闚 podczas dojazdu na ob霩 i w drodze powrotnej,
- pomoc w realizacji programu oboz闚 oraz wczas闚,
- organizowanie i prowadzenie zaj耩 uczestnikom turnusu.

Oferujemy:
Prac w dynamicznie rozwijaj帷ym si biurze podr騜y, wynagrodzenie nawet 1610 z * za 12-dniowy turnus, mo磧iwo嗆 szybkiego rozwoju oraz dalszego awansu, pobyt w komfortowych hotelach i o鈔odkach, mo磧iwo嗆 zawi您ania przyja幡i z lud幟i z ca貫j Polski. Dodatkowo oferujemy mo磧iwo嗆 przyst徙ienia do programu partnerskiego biura Tenis Travel.

Wi璚ej informacji odno郾ie oferty pracy znajdziecie Pa雟two na stronie www.obozytenisowe.pl w dziale Praca u nas. Rekrutacja trwa do 10 maja.

*dotyczy stanowiska wychowawca na obozach tenisowych oraz udzia w programie partnerskim

Og這szenie dodane: Piatek, 22 Kwiecien, 2011  14:01

Podobne og這szenia
  1. Wychowawcy/kierownicy kolonijni

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl