Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Telefoniczny Doradca - praca na wakacje

Wroc³aw, Wroclaw,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

W zwi±zku z intensywnym rozwojem naszego oddzia³u poszukujemy kandydatów do wsparcia naszych zespo³ów na stanowisku:

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA

Wroc³aw/Szewska
Wroc³aw/Bema

Opis stanowiska:

Telefoniczna obs³uga klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych
Bie¿±ce doradztwo telefoniczne w zakresie ¶wiadczonych us³ug
Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonaln± obs³ugê

Od Kandydatów oczekujemy:

Zaanga¿owania w wykonywanie codziennych zadañ
Entuzjazmu i ³atwo¶ci w nawi±zywaniu kontaktów
Chêci do zdobywania nowej wiedzy i umiejêtno¶ci
Sprawnego pos³ugiwania siê jêzykiem ojczystym
Gotowo¶ci do podjêcia wspó³pracy na okres minimum 2 miesiêcy
Mile widziani studenci studiów stacjonarnych i zaocznych
Do¶wiadczenie nie jest wymagane - Oferujemy cykl szkoleñ!

Oferujemy:

Sta³e wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem motywacyjnym
Szkolenia podnosz±ce kwalifikacje
Pracê w m³odym zespole
Mo¿liwo¶æ dopasowania grafiku do trybu nauki
Mo¿liwo¶æ awansu w ramach struktur firmy
Pracê w centrum Wroc³awia
Pozytywn± atmosferê oraz konkursy z nagrodami

Twoje zaanga¿owanie i chêæ do pracy pozwol± na osi±gniêcie wysokich zarobków !

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o wype³nienie kwestionariusza on-line na stronie internetowej ccig.pl/pl/praca.html

Uprzejmie informujemy, ¿e skontaktujemy siê tylko z wybranymi osobami.

Og³oszenie dodane: Poniedzialek, 11 Czerwiec, 2012  08:52

Identyfikator: 400723

Wy¶wietleñ: 3226

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Doradca, Kierownik, Dyrektor &#8230; praca ju¿ od 01.09.2012r
  2. Praca
  3. Praca dla ka¿dego
  4. Praca dla Administratora strony internetowej
  5. Praca grill-bar