Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie og這szenie

Tajemniczy Klient - Bia造stok

(Bia造stok, Czarna Bia這stocka, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Dla naszego klienta, mi璠zynarodowej sieci handlowej dzia豉j帷ej
w bran篡 wyposa瞠nia wn皻rz, poszukujemy student闚 na stanowisko:
Tajemniczy Klient
Miasto: Bia造stok
Nr ref.: TK074/Bia造stok

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku b璠zie odpowiedzialna za:
- Audytowanie wcze郾iej wyznaczonych plac闚ek w roli klienta,
- Wype軟ianie ankiet dotycz帷ych jako軼i obs逝gi klienta w odwiedzanych plac闚kach,
- Zbieranie uzyskanych informacji i spostrze瞠 w formie kr鏒kiego raportu.
Wymagania:
- Odpowiedzialno嗆 i rzetelno嗆,
- Otwarto嗆 w kontaktach interpersonalnych,
- Umiej皻no軼i komunikacyjne,
- Dost瘼 do Internetu,
- Mile widziane do鈍iadczenie w pracy jako Tajemniczy Klient
Oferujemy:
- Elastyczny czas pracy
- Umow zlecenie na czas trwania projektu
- Mo磧iwo嗆 zdobycia dodatkowego wynagrodzenia
Zainteresowane osoby prosimy o przesy豉nie aplikacji (CV i listu motywacyjnego) na maila:
karolina.mlynarska@gmail.com
W temacie prosz wpisa numer referencyjny.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl