Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Szukamy kolporterów ulotek! - Pośrednictwo ofert pracy - Ulotkowicze.org

(Słupsk, Słupsk, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Wymagania

Jeżeli masz ukończone 13 lat, jesteś zmotywowany do podjęcia się pracy w charakterze kolportera ulotek, to zapraszamy do wyszukania najbardziej odpowiadającego wam ogłoszenia w naszym serwisie i niezwłoczny kontakt z autorem ogłoszenia. Aby nawiązać współprace i mieć 100% bezpieczeństwa, że firma was nie oszuka, należy założyć konto na stronie internetowej serwisu Ulotkowicze.org (www.ulotkowicze.org).

Oferujemy

Oferty pracy dla firm i kolporterów ulotek. Możliwość nawiązania bezpiecznej pracy, z gwarancją, że nie zostaniesz oszukany przez firmę (należy wybierać te, które posiadają jakieś pozytywne opinie za współpracę - więcej informacji na stronie serwisu).

Forma kontaktu

Do pośrednictwa ogłoszeń (administracji serwisu) proszę pisać na adres podany w niniejszym ogłoszeniu.
Na wybrane przez Państwa ogłoszenie współpracy, bezpośrednio na adres mailowy podany w ogłoszeniu na stronie naszego serwisu.

O firmie

Ulotkowicze.org - Serwis zajmujący się pośrednictwem ofert pracy między firmami trudniącymi kolporterów ulotek a kolporterami ulotek szukającymi zleceń. Serwis opiera się na prywatnym systemie przystosowanym do nawiązywania współpracy przez oba podmioty. W celu zwiększenia wiarygodności, został także opracowany system punktowy, który pomaga oceniać współprace między dwoma podmiotami(firmą i kolporterem). Na podstawie tych, tworzony jest ranking najlepszych i najbardziej zaufanych firm i kolporterów ulotek.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl