Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Rodziny emigrantów

(Województwo śląskie, Racibórz, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

W związku z projektem badawczym &#8222;Kierunek Śląsk&#8221; na temat powrotów mieszkańców województwa śląskiego z emigracji poszukujemy rodzin, z których przynajmniej jedna osoba pracowała za granicą i wróciła między majem 2010 a listopadem 2010 na Śląsk.

Projekt polegać będzie na cotygodniowych około godzinnych spotkaniach z asystentem w okresie od grudnia 2010 do marca 2011. Spotkania te będą mieć formę swobodnej rozmowy o Państwa sytuacji po powrocie z zagranicy.

Gwarantujemy Państwu anonimowość w tym sensie, że Państwa wypowiedzi cytowane będą jedynie w przygotowywanych przez nas raportach w formie, która uniemożliwi Państwa identyfikację.

Za udział w spotkaniach przewidziane jest wynagrodzenie.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w projekcie, prosimy o wypełnienie ankiety do 17 grudnia 2010.
Ankieta znajduje się pod adresem: http://webankieta.pl/ankieta/w1hpxqclimw8

Ogłoszenie dodane
: Piatek, 10 Grudzien, 2010  15:38Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl