Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Redagowanie i korekta prac dyplomowych

(Gdynia, Gdynia, )
Redagowanie i korekta prac dyplomowych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Jestem studentką edytorstwa na filologii polskiej UG. Oferuję ostateczną redakcję, korektę i estetyczny skład prac dyplomowych. Posiadam trzyletnie doświadczenie w tym zakresie. Współpracuję również z wydawnictwami (korekta, redakcja, skład, DTP i przygotowywanie do druku).
Termin wykonania zlecenia ustalam indywidualnie z Klientem, zazwyczaj wynosi on 3-8 dni. Możliwe jest jego przyspieszenie za dodatkową opłatą.
Cena redakcji uzależniona jest od kilku czynników, głównie długości pracy. Nie przekracza jednak 150 zł.
Dodatkowo płatne jest sprawdzenie poprawności przypisów i bibliografii, ponieważ wymaga zweryfikowania każdej publikacji i poprawności zapisu cytatu.

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty?
Na ocenę pracy dyplomowej składa się nie tylko strona merytoryczna, lecz także sposób, w jaki zostanie ona zaprezentowana. Ważne jest, aby nie było w niej błędów nie tylko ortograficznych czy interpunkcyjnych, ale również stylistycznych, składniowych czy fleksyjnych. Nie wszystkie błędy zostaną poprawione przez programy komputerowe do edycji tekstów. Jeśli nie wiesz, czym różni się szybkoschnący od szybko schnącego, nibynóżka od niby-nóżki czy też Murzyn od murzyna - dobrze trafiłeś :) Język polski jest trudny i nie każdy zostaje specjalistą językoznawstwa. Co więcej, normy językowe ewoluują i to, co poprawne było jeszcze kilka lat temu, dziś uznawane bywa za błędne. Zapunktuj u promotora, składając u niego pracę nie tylko ciekawą, ale także poprawną i estetyczną.

Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą, jednak nie jestem płatnikiem VAT. Wystawiam zwykłe rachunki, nie faktury.

UWAGA!
Nie jest to oferta dotycząca pisania prac dyplomowych, lecz jedynie ich edycji językowo-technicznej, nadania ostatecznych szlifów.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl