Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Praktyka Studencka/Staż Asystent/ka Spedytora

(Gdynia, Gdynia, )

Damco (Part of the A.P. Moller &#8211; Maersk Group) należy do światowych liderów w branży spedycji morskiej i lotniczej oraz usług związanych z zarządzaniem łańcuchem dostaw. Od ponad 20 lat, zapewniamy rozwiązania transportowo-logistyczne, których głównym założeniem jest wspieranie strategii biznesowych naszych klientow, w dowolnym miejscu na ziemi i o każdym czasie.

Dołącz do Nas, jako Asystent Spedytora nr ref. Staż/OCE&AIR/Gdynia/06.11
Poszukujemy studentów lub absolwentów, którzy chcieliby zdobyć doświadczenie w międzynarodowej korporacji.
Miejsce pracy: GDYNIA

Obowiązki:
- spedycje (np. wysyłanie bukingów, organizacja odpraw celnych, transprtu lądowego, transportu morskiego)
- obsługa systemów komputerowych
- kontrola płatności
- ubezpieczenie towaru na zyczenie klienta,
- prowadzenie spraw reklamacyjnych ze wsparciem przełożonych,
- analiza rentowności i zyskowności własnych spedycji

Oczekujemy:
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- samodzielności w pracy i zdolności organizacyjnych

Oferujemy:
- bezpłatną praktykę w młodym, dynamicznym zespole
- odpowiednie przeszkolenie i nowoczesne narzędzia pracy
- ciekawą pracę i możliwości rozwoju zawodowego

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie dokumentów (opatrzonych nr ref.) na adres: hrjobpoland@damco.com lub pocztą na adres, Dział HR, Damco ul. Logistyki 3, 96-320 Mszczonów lub zostawienie swoich aplikacji w recepcji firmy.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z tylko wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie klauzuli &#8220;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883&#8221;.