Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracuj i rozwijaj się.

(Piaseczno, Piaseczno, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Wymagania:

Poszukujemy osób z pozytywnym, żywiołowym temperamentem, które chcą pracować i zarabiać satysfakcjonujące pieniądze.
W zależności od aktualnego doświadczenia, niezbędne:
-łatwość nawiązywania kontaktów,
-komunikatywność,
-umiejętność pracy w grupie
-obsługa komputera na poziomie podstawowym,
-dostęp do Internetu.
obowiązki:

-początkowo nawiązywanie i budowanie relacji z klientem,
wyjaśnienie oferty zgodnie z obowiązującymi standardami
oraz zapoznanie go z instruktażem systemowym.
oferujemy:

- mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję współpracy:
pokaż nam, że potrafisz pracować, a pozwolimy Ci zarabiać coraz więcej i awansować, dajemy jasną i równą dla wszystkich ścieżkę rozwoju, z przejrzystym planem wynagrodzeń,
- oferujemy profesjonalne przeszkolenie (darmowe), szkolenia grupowe, indywidualne, również przez Internet,
- pracę dla firmy z silną pozycją na rynku w czołówce dostawców w swojej branży,
- pracę, która pozwala pogodzić obowiązki zawodowe i rodzinne,
- bardzo dobre zarobki uzależnione od wyników, dodatkowe premie i bonusy oraz nagrody pieniężne,
- atrakcyjny pakiet prywatnej opieki medycznej,
- zaproszenia na firmowe imprezy, międzynarodowe konferencje i szkolenia,
- podstawowe narzędzia,
- usystematyzowany plan działania oraz możliwość otrzymania auta (dla najlepszych za określone wyniki),
- swobodę, jeśli jesteś skuteczny w swoim działaniu,
ciągłe wsparcie merytoryczne, pogłębianie wiedzy i umiejętności, rozwój osobisty.
opis dodatkowy:

- umowa współpracy z wynagrodzeniem prowizyjnym, płatne regularnie.
- nie ważny jest Twój wiek, wystarczy nam że jesteś pełnoletni,
- nie ważne jest Twoje wykształcenie, jeśli potrafisz nauczyć się swojej pracy,
- nie ważna jest Twoja płeć, albo to czy masz dzieci/wnuki,
- najważniejsze jest dla nas Twoje otwarte nastawienie, umiejętność pracy z ludźmi oraz chęć nauki i wytrwałość w obranych celach.