Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Produkcji - Operator Maszyn Szwalniczych

OŁawa, Oława,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska:

- szycie poduszek powietrznych

- kontrolowanie długości ściegów i wycofywanie wadliwych elementów

- praca od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym

Oczekujemy:

- wykształcenie min. zawodowe

- dobry stan zdrowia

- zdolności manualne

- brak przeciwwskazań do pracy w porze nocnej

- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn do szycia

- mile widziane kobiety

Oferujemy:

- czterotygodniowe szkolenie poprzedzające objęcie stanowiska

- umowa o pracę

- stabilne zatrudnienie

- wynagrodzenie podstawa + premia

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 27 Sierpien, 2012  13:54

Identyfikator: 412378

Wyświetleń: 1956