Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie og這szenie

Pracownik Pomocniczy - zbi鏎 pieczarek

(Tarnowa K/ Rakoniewic, Wolsztyn, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

WORKCRAFT S.C. Agencja Pracy Tymczasowej , Doradztwo Kadrowe ( wpis do rejestru nr 2523 )
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatek i kandydat闚 na stanowisko PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI.
Miejsce pracy - TARNOWA k / RAKONIEWIC

* Wymagania
- aktualna ksi捫eczka sanepid-u
- odpowiedzialne podej軼ie do obowi您k闚
- pracowito嗆
- zdolno軼i manualne
- mile widziane do鈍iadczenie
* Opis stanowiska
- prace magazynowe
- zbieranie pieczarek
* Oferujemy
- praca od pn-pt
- 8-12 godz.dziennie
- umowa zlecenia
- wynagrodzenie za godz. pracy od 10,00 z brutto

Zg這szenia prosimy kierowa na adres e-mail ; biuro@workcraft.pl ( Cv + list motywacyjny )
W temacie prosimy wpisywa &#8222;ZBI紑 PIECZAREK&#8221;

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl