Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Marketu Spożywczego (Międzyzdroje/Świnoujście)

Międzyzdroje,Świnoujście, Międzyzdroje,

Agencja Pracy Progres hr to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz doboru personelu. Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Progres hr współpracuje z ponad 300 firmami na terenie całego kraju.
Agencja Zatrudnienia Progres HR (certyfikat nr 5088) poszukuje osób do pracy w okresie wakacyjnym
w największej w Polsce sieci marketów spożywczych na terenie miast:

- Międzyzdroje
- Świnoujście

Stanowisko: Pracownik pomocniczo &#8211; kasowy

OFERTA SKIEROWANA DO OSÓB ZAMIESZKAŁYCH W OKOLICACH WYBRANEJ MIEJSCOWOŚCI.
NIE ZAPEWNIAMY ZAKWATEROWANIA.

Obowiązki:
- obsługa klienta
- dbanie o ekspozycję towarową w markecie
- obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:
- umowę cywilno-prawną
- atrakcyjną stawkę godzinową
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu
- miłą atmosferę pracy

Oczekiwania:
- ukończone 18 lat
- mile widziane doświadczenie
- mile widziane osoby uczące się
- aktualna książeczka sanepidowska

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie cv z nr ref: BPM/06-9/2012 + wybrana miejscowość : Międzyzdroje/Świnoujście
na adres mailowy: szczecin@progreshr.pl/
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Ogłoszenie dodane: Sroda, 11 Lipiec, 2012  12:23

Identyfikator: 405354

Wyświetleń: 2493