Polska Darmowe Og³oszenia
zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Praca w sklepie od zaraz

Kostrzyn n/Odr±, Kostrzyn nad Odr±,

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

POSZUKUJEMY DO PRACY OD ZARAZ:
* Pracowników do wyk³adania towarów i kasjerów

OPIS STANOWISKA:
* praca w markecie
WYMAGANIA:
* dyspozycyjno¶æ
* sumienno¶æ i uczciwo¶æ
* obowi±zkowo¶æ
* wytrwa³o¶æ
* KONIECZNA WA¯NA KSI¡¯ECZKA SANEPIDU
OFERUJEMY:
* umowa zlecenie

KONTAKT:
Zainteresowane osoby, prosimy o sk³adanie aplikacji - CV drog± elektroniczn± na adres

praca@presto.com.pl/

Aplikacje powinny zawieraæ klauzulê:
Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb
niezbêdnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie
danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z pó¼n. zm).

Zastrzegamy sobie mo¿liwo¶æ kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

PRESTO jest ogólnopolsk± agencj± wynajmu hostess, promotorów, pracowników tymczasowych i merchandisingu.
Dzia³amy na rynku od 2001 roku.Licencja nr 6165 Agencji Pracy Tymczasowej wydana przez Marsza³ka Województwa Mazowieckiego.

Og³oszenie dodane: Sroda, 21 Listopad, 2012  12:52

Identyfikator: 426717

Wy¶wietleñ: 3933

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Praca
  2. Praca dla ka¿dego
  3. Praca dla Administratora strony internetowej
  4. Praca grill-bar
  5. Praca w hotelu