Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Praca na wakacje - Konsultant Telefoniczny

(Wrocław, Wroclaw, )

Jeśli jesteś uczniem lub studentem, jesteś osobą dynamiczną i lubisz rozmawiać, poszukujesz doświadczenia i chcesz zarabiać,

dołącz do nas, my zaoferujemy Ci pracę w centrum Wrocławia na stanowisku
TELEFONICZNEGO DORADCY KLIENTA

Twoje obowiązki to:

Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych;
Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług;
Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę.

Za Twój wkład w naszą firmę oferujemy:

Możliwość osiągnięcia naprawdę dobrych zarobków;
Szkolenia podnoszące kwalifikacje i przygotowujące do pracy;
Pracę w młodym i dynamicznym zespole;
Elastyczny czas pracy, w którym bierzemy pod uwagę Twoją dyspozycję;
Ścieżkę awansu w ramach struktur firmy;
Możliwość zdobycia doświadczenia;
Pracę z nowoczesnymi narzędziami motywacyjnymi oraz konkursy z nagrodami.

Od Kandydatów oczekujemy:

Zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań
Entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności
Sprawnego posługiwania się językiem ojczystym
Gotowości do podjęcia współpracy na okres minimum 2 miesięcy
Mile widziani studenci studiów stacjonarnych i zaocznych
Doświadczenie nie jest wymagane - Oferujemy cykl szkoleń!

Jeśli cenisz sobie czas, doświadczenie,
pieniądze i atmosferę aplikuj

W celu aplikowania na stanowisko prosimy o wypełnienie kwestionariusza on-line na stronie www.ccig.pl / zakładka PRACA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 04 Czerwiec, 2012  10:08