Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukujemy wolontariuszy

(Kościerzyna, Kościerzyna, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Fundacja &#8222;Grosik od serca&#8221; poszukuje osób chętnych do pomocy w przeprowadzaniu akcji organizowanej przez Fundację. Akcja związana jest z pozyskiwaniem funduszy na cele statutowe Fundacji.
Gwarantujemy pomoc w zdobyciu doświadczenia z zakresu pozyskiwania funduszy oraz z ogólnej działalności fundacji. Doświadczenie to zostanie poświadczone poprzez wystawienie odpowiednich dokumentów osobom zainteresowanym i chętnym do udzielenia swojej pomocy dla Fundacji.
Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie swojej aplikacji na adres mailowy Fundacji: grosikodserca@grosikodserca.pl . Skontaktujemy się z Państwem w celu udzielenia szczegółowych informacji.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl