Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Panią do sprzątania Pasażu Handlowego - Elbląg

Elbląg, Ostróda,

Wymagania: Miejsce zamieszkania : Elbląg bądź najbliższa okolica.
Doświadczenie w branży sprzątającej wymagane.
Obowiązki: Dbanie o porządek na Pasażu Handlowym i pomieszczeniach WC w budynku położonych w Elblągu.
Oferujemy: Wynagrodzenie 600zł.
Opis dodatkowy: Pasaż ok 50 mkw, pom. WC ok 7 mkw.
Sprzątanie w godzinach późnych - popołudniowych po 19 h ; 7 dni w tygodniu.

Zainteresowane osoby proszę o przysyłanie swojego Życiorysu na adres: dorimar@op.pl/ z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Marzec, 2012  09:04

Identyfikator: 381384

Wyświetleń: 2295