Polska Darmowe Ogłoszenia

Pakowanie -15zł brutto/h &#8211;Umowa o pracę- BEZPŁATNY dojazd

Brzeg,

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Magazynier -15zł brutto/h &#8211;Umowa o pracę- BEZPŁATNY dojazd
Agencja East Service nr 13171. Jesteśmy prężnie działającą agencją rekrutacyjną. Dla swojego klienta poszukujemy pracowników magazynowych.
Miejsce pracy: Wrocław/ Bielany Wrocławskie
Obowiązki:
- picker - kompletowanie zamówień wraz ze skanerem (na skanerze lista artykułów do kompletacji dla danego klienta, i najbliższa lokalizacja danego produktu,
- packer (ew. Pakowacz) - pracownicy na tym stanowisku pakują skompletowane już zamówienie ze skanerem, który sugeruje im w jaki karton należy spakować dany towar wedle standardów
- stower - obowiązkami pracownika jest znalezienie odpowiedniego miejsca dla produktu który przyjechał na magazyn, zeskanowanie go i półki na którym odłożył towar.
Wymagania:
- Ukończone 18 lat,
- gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
- umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
- brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.
Oferujemy:
- pracę w systemie 2 zmianowym: od 7:00 do 17.30 oraz od 17:30 do 4:00,
- umowa o pracę,
- bezpłatny transport,
- posiłek regeneracyjny za 1 zł,
- stawka 15,00 zł brutto/h + premie(do 15 % premii, które są zależne od efektywności i frekwencji),
- godziny nocne to 20 % od podstawowego godzinowego wynagrodzenia,
- pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów:
- Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa,
- Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,
- Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,
- Piątek, Sobota, Niedziela, Poniedziałek.
DARMOWY DOJAZD
Każdy chętny skorzystać może z oferowanego DARMOWEGO dojazdu do pracy z Wrocławia i pobliskich miejscowości Wałbrzych, Boguszów Gorce, Świdnica, Sobótka, Legnica, Ujazd Górny, Brzeg, Oława, Bielawa, Pieszyce, Dzierżoniów, Łagiewniki, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Niemcza, Ziębice, Strzelin, Bolków, Jawor, Strzegom, Nysa, Trzebnica, Oleśnica, Wołów, Środa Śląska, Wrocław, Rawicz, Żmigród.

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij CV na adres e-mail : daniel.szymkowicz@eastservice.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie dodane: Sroda, 07 Wrzesien, 2016  13:08

Identyfikator: 592545

Wyświetleń: 4619