Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser- wykładanie towaru woj. Opolskie

(Woj. Opolskie, Opole, )

Jesteśmy spółką świadczącą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania procesami sprzedaży
i czynnościami wspierającymi przepływ towarów i usług.

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Merchandiser

Miejsce pracy: Brzeg, Byczyna, Głuchołazy, Gogolin, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kluczbork, Krapkowice, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Opole, Ozimek, Prudnik, Strzelce Opolskie, Wołczyn, Zdzieszowice

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV wraz z podaniem w tytule wiadomości Nazwy Miasta.

Cel utworzenia stanowiska:

Zapewnienie ciągłej dostępności oraz właściwej ekspozycji towaru w obsługiwanych halach sklepów wielkopowierzchniowych zgodnie z określonymi wytycznymi.

Podstawowe obowiązki:

wykładanie towaru naszych Klientów na półkach w wyznaczonych sklepach wielkopowierzchniowych,
dbanie o właściwą ekspozycję oraz odpowiedni zapas produktów naszych Klientów,
udział w organizowaniu akcji promocyjnych i reklamowych,
rozmieszczanie materiałów reklamowych,
dbałość o wizerunek marki,

Wymagania:

wykształcenie średnie (mile widziani studenci / studentki) studiów zaocznych,
ważna książeczka zdrowia dla celów sanitarno &#8211; epidemiologicznych,
gotowość do pracy fizycznej,
silna motywacja do pracy i zaangażowanie,
dobra organizacja pracy,
solidność, kreatywność, komunikatywność.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

współpracę z cenionymi na rynku producentami,
różnorodne formy zatrudnienia,
atrakcyjne warunki finansowe,
pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku,
motywującą ścieżkę kariery,
dużą samodzielność w pracy.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych dla potrzeb niezbędnych do obecnej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".