Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza

Merchandiser - Wykładanie towaru w markecie budowlanym Miejsce Piastowe k. Krosna

(Miejsce Piastowe, Krosno, )

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do dłuższej współpracy do pracy dodatkowej przy wykładaniu towaru w markecie budowlanym Obi w Miejscu Piastowym k/ Krosna ul. Krośnieńska.

Szczegóły:
Miejsce pracy: Obi Miejsce Piastowe k/ Krosna ul. Krośnieńska od 21.11.2011
Umowa: Umowa Zlecenie
Czas pracy:
- 1 wizyta w tygodniu na markecie, trwająca 2 godziny (razem 4-5 wizyt w miesiącu),
- dodatkowo 2 wizyty w miesiącu trwające po 2 godziny z drugiego serwisu,
- łącznie 12-14 godzin na miesiąc
- dni i godziny pracy &#8211; dowolne

Stawka: 12zł brutto/godz.

Wymagania: Status Studenta bądź Ucznia i nieprzekroczony 26 rok życia, bądź status osoby zatrudnionej na pełen etat.

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Krosno Obi