Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Merchandiser Oddziałów Bankowych

(Sulejów, Sulejów, )

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Danone, Mars Polska, Pepsi Cola GB, Tchibo, Lexmark)
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
MERCHANDISER ODDZIAŁÓW BANKOWYCH
Miejsce pracy: Sulejów
Zadania:
&#8226; Regularne wizyty w podległych placówkach bankowych
&#8226; Dbanie o prawidłową ekspozycję materiałów promocyjnych w oddziałach
&#8226; Dbanie o dobre relacje z kierownikami oddziałów
&#8226; Raportowanie pracy
&#8226; Krótkoterminowe przechowywanie materiałów reklamowych
Oczekiwania:
&#8226; Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
&#8226; Umiejętność posługiwania się komputerem oraz komputer z dostępem do Internetu
&#8226; Samodzielność, odpowiedzialność, uczciwość
&#8226; Silna motywacja do pracy i zaangażowanie
&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
&#8226; Umowę zlecenie lub umowę agencyjną, w których wysokość wynagrodzenia zależy od liczby odwiedzanych punktów oraz przepracowanych godzin
&#8226; Niepełny wymiar czasu pracy (kilka dni w miesiącu)
&#8226; Stabilne zatrudnienie
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV na adres:
rekrutacja31@msservices.pl
W tytule maila prosimy wpisać: Sulejów
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania.)&#8221;