Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Menadżer Zespołu Sprzedaży

(Augustów i okolice, Augustów, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Menadżer Zespołu sprzedaży

Rodzaj umowy o pracę: Umowa agencyjna
Ilość wakatów: 1
Branża: Ubezpieczenia i finanse

Opis stanowiska pracy
Obowiązki:
&#8226; nauka zawodu managera,
&#8226; budowanie własnego zespołu Doradców ubezpieczeniowych i aktywne zarządzanie nim,
&#8226; sprzedaż i profesjonalne doradztwo w zakresie produktów ochronnych i
inwestycyjnych,
&#8226; dbałość o wysokie standardy obsługi klientów .

Oferujemy:
&#8226; gruntowne przygotowanie do pracy
&#8226; możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach międzynarodowej organizacji
&#8226; system szkoleń umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji
&#8226; wsparcie organizacyjne w postaci nowoczesnych narzędzi pracy
&#8226; liczne wyjazdy szkoleniowe i motywacyjne
&#8226; wysokie dochody

Wymagania
Wymagania:&#8226; wykształcenie wyższe, średnie&#8226; dobra znajomość MS Office&#8226; samodzielność i przedsiębiorczość &#8226; umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych&#8226; gotowość do założenia własnej działalności gospodarczej

Mile widziane
Doświadczenie w sprzedaży.

Warunki zatrudnienia:&#8226; Umowa o współpracę (umowa agencyjna)

CV prześlij na adres: pracaubezpieczenia.rek@gmail.com

Ogłoszenie dodane: Sroda, 19 Maj, 2010  13:03