Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Kolportaż ulotek &#8211; praca dorywcza!

(Mielec, Mielec, )
Kolportaż ulotek &#8211; praca dorywcza!


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Kolportaż ulotek &#8211; praca dorywcza!

Manpower jako Agencja Zatrudnienia, posiadająca certyfikat o numerze rejestru 412, dla swojego Klienta, poszukuje Kandydata do roznoszenia ulotek w C.H. Tesco w Mielcu.

Nr. ref. UM/EZP/061

Rodzaj umowy: umowa zlecenie
Termin zlecenia: 15 i 16 grudnia 2016 w godzinach 15:00 &#8211; 20:00
Miejsce pracy : C.H. Tesco w Mielcu

Wymagamy dyspozycyjności w wyznaczonym terminie tj. 15 i 16 grudnia 2016 od 15:00 do 20:00 oraz rzetelności i uczciwości w pracy.

Oferujemy umowę zlecenie ze stawką godzinową 12 zł brutto.

W przyszłości możliwość kolejnych zleceń na podobnych warunkach.

Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na tarnow.konarskiego@manpower.pl lub o kontakt telefoniczny pod nr 14/698 20 06.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."


Ogłoszenie dodane: Sroda, 14 Grudzien, 2016  09:54Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl