Polska Darmowe Ogłoszenia

Kasjer na weekendy (stoisko piekarnia lub stoisko z papierosami)

Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski,

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl/ - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej:

Zakres obowiązków:
- obsługa kasy fiskalnej,
- obsługa stoiska piekarniczego lub stoiska z papierosami (do wyboru),
- inne prace zlecone.

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny),
- chęci do pracy w wybrane weekendy.

Oferujemy:
- szkolenie i przygotowanie do pracy,
- elastyczny czas pracy (sam decydujesz, w które weekendy pracujesz)
- wynagrodzenie w systemie dziennym.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres kalisz@jobman.pl/ z podaniem nazwy "Kasjer weekendy Ostrów Wlkp." w temacie wiadomości.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 04 Wrzesien, 2015  16:47

Identyfikator: 560629

Wyświetleń: 3841