Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Kasjer/ka-praca Czasowa

(SwarzĘdz, KoziegŁowy, PoznaŃ, Swarzędz, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kasjer/ka &#8211;&#8211; praca czasowa

Miejsce pracy &#8211; Swarzędz, Koziegłowy, Poznań

Jeśli:
- jesteś osobą odpowiedzialną, uczciwą i rzetelną,
- jeżeli jesteś osobą dokładną i pracowitą,
- nie obawiasz się fizycznej pracy,
- jesteś dyspozycyjny.

To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepidu,

- dyspozycyjność,

- komunikatywność i odpowiedzialność,

- chęć do pracy,

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

- elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,

- możliwość otrzymania wynagrodzenia w systemie dziennym,

- możliwość szkolenia i przygotowania do pracy,

- atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania na stanowisku:
- obsługa kasy fiskalnej

- profesjonalna obsługa klienta zgodnie z standardami firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert na adres poznan@jobman.pl wraz z zaznaczeniem nazwy stanowiska pracy i miejscowości.

Biuro Promo sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163/3

W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883"

Ogłoszenie dodane: Piatek, 11 Maj, 2012  14:04