Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Inwentaryzacja - Noc 3.09 - Ostatnie Miejsca Pracy !!

(Kołobrzeg, Kołobrzeg, )

Poszukujemy pracowników do pracy przy inwentaryzacji na terenie Kołobrzegu

Oferujemy:
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Premie !!
- Bezpłatne szkolenie wprowadzające do pracy
- Możliwość podjęcia pracy na stałe

Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- ukończone 18 lat
- dyspozycyjność w godzinach wieczornych i nocnych 3.09 !!

Opis stanowiska:
- skanowanie kodów kreskowych produktów znajdujących się w halach sprzedaży i zliczaniu ich ilości

Ostatnie miejsca pracy!!

Zainteresowanych prosimy o pozostawienie CV z danymi kontaktowymi pod ogłoszeniem.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl