Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Inwentaryzacja

Poznań, Poznań,

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik inwentaryzacji

Miejsce wykonywania pracy: Poznań C.H M1 lub C.H Malta

Obowiązki:

- zliczenie towaru i ułożenie ekspozycji towarowej,

- wprowadzanie danych do systemu,

- drobne prace magazynowe i porządkowe,

Wymagania:

- motywacja i chęć do pracy,

- dyspozycyjność z 30 września na 1 października

Oferujemy:

- umowę o dzieło

- atrakcyjną stawkę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 24 Wrzesien, 2015  13:30

Identyfikator: 562590

Wyświetleń: 3168