Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza

Hostessy z językiem czeskim do promowania nowo otwartego CH w Kielcach

(Kielce, Kielce, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Poszukujemy hostess z województwa świętokrzyskiego ze znajomością języka czeskiego do promocji nowo otwartego centrum handlowego w Kielcach przez cały sierpień.

Wymagania:
* min. komunikatywna znajomość czeskiego
* miła aparycja
* zaangażowanie
* chęć do pracy
* komunikatywność
* min.18 lat

Obowiązki: promowanie nowego obiektu, komunikacja w języku czeskim
Czas pracy: 8h/dziennie
Stawka: 160zł/dzień
Wypłata: na konto bankowe do 2 tyg. po targach
Umowa: na konkretne zlecenie

Nie zapewniamy noclegu ani zwrotu kosztów dojazdu.

Zainteresowane hostessy proszone są o przesłanie wypełnionego formularza (poniżej) mailem adres marlena@hostessima.pl w treści proszę wpisać IMIĘ I NAZWISKO-język czeski np. Anna Nowak- język czeski lub wypełnienie formularza na stronie Hostessimy w zakładce casting (a następnie przesłania informacji na maila o chęci podjęcia zlecenia w tytule wiadomości wpisać jak powyżej)

IMIĘ I NAZWISKO:
TELEFON KONTAKTOWY:
NR GG:
ADRES ZAMIESZKANIA:
DATA URODZENIA:
WZROST:
WAGA:
WYMIARY: (biust/talia/biodra)
ROZMIAR BIUSTONOSZA:
ROZMIAR ODZIEŻY:
ROZMIAR OBUWIA:
KOLOR OCZU:
KOLOR I DŁUGOŚĆ WŁOSÓW:
ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW W MOWIE I PIŚMIE(stopień: podst.,komunikatywny, biegły):
DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:
+ MIN. 2 AKTUALNE ZDJĘCIA CAŁEJ SYLWETKI + 2 ZDJĘCIA PORTRETOWE
"Wyrażam zgodę na zarządzenie moim wizerunkiem przez właściciela serwisu hostessima.pl w celu promowania mojego wizerunku"

Aby otrzymać zlecenie należy przesłać wypełniony formularz oraz dobrej jakości zdjęcia, ponieważ NIE ODSYŁAM Klientów do innych stron i NIE PODAJEMY również linków czy odnośników do portali
społecznościowych.

Podczas kontaktu poprzez GG prosimy o podanie IMIENIA, NAZWISKA, MIEJSCOWOŚCI I NR TELEFONU odpowiemy poprzez GG lub telefonicznie

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Agencja Hostess "Hostessima"
ul. Wesoła 37a/2
tel/fax +48 41 340 26 28
mobile +48 600 235 399
marlena@hostessima.pl
www.hostessima.pl