Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Dorywczo lub na pełnym etacie - Fundraiser Greenpeace

(Opole, Opole, )


Odpowiedz: (ukryty)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Nie ważne czy szukasz pracy dorywczej czy stałej. Nie ważne czy masz odpowiednie doświadczenie zawodowe. Nie ważne czy masz odpowiednie wykształcenie.
U nas znajdziesz coś dla siebie.

Direct Dialog - jest młodym w Polsce projektem pozyskiwania funduszy na rzecz fundacji, organizacji, stowarzyszenia&#8230; Większość osób w Polsce mających doświadczenie w Fundraisingu bezpośrednim, to osoby które zdobyły to doświadczenie u nas. Dlatego nie wymagamy od kandydatów takiego doświadczenia. Powstają kierunki na studiach uczące Fundraisingu &#8211; jednak nie wymagamy ich skończenia, by do nas dołączyć.
Nasze doświadczenie przywieźliśmy z Austrii, gdzie w 1995 roku powstał projekt Direct Dialog. Teraz również Ty możesz to doświadczenie zdobyć.

Rekrutujemy na stanowisko Fundraisera Fundacji Greenpeace Polska.

Fundraiserzy pracują minimum 15 godzin w tygodniu. Ich zadaniem jest pozyskiwanie nowych Darczyńców dla Fundacji Greenpeace, wśród osób, z którymi rozmawiają na ulicach polskich miast.

Nie jest to zadanie proste, lecz przy odrobinie chęci do pracy i rozwoju, z naszą pomocą możesz zostać świetnym Fundraiserem.

Oferujemy m.in.:
- stałe, nie prowizyjne wynagrodzenie &#8211; 11zł/h netto &#8211; od drugiego miesiąca stawka wzrasta,
- bonusy,
- szkolenia teoretyczne i praktyczne,
- bezcenne doświadczenie w projekcie, do którego przekonuje się coraz więcej organizacji w Polsce,
- i wiele więcej&#8230;

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Chcesz do nas dołączyć?
Zapraszamy na naszą stronę.Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl