Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent Dekoratora

(Olsztyn, Olsztyn, )
Asystent Dekoratora Asystent Dekoratora

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Prestige Decor

Jesteśmy firmą wykonującą profesjonalne dekoracje ślubne w rejonie Olsztyna i okolic.
Zajmujemy się aranżacją wnętrz weselnych, układaniem dekoracji z tkanin, kwiatów i balonów, oraz zapewnianiem dodatkowych atrakcji tj. specjalistycznego oświetlenia, balonów napełnianych helem, baniek mydlanych itp.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Idealny kandydat powinien:
- być dyspozycyjny w weekendy.
- być studentem,
- być samodzielny i zaradny,
- wykazywać się zdolnościami organizacyjnymi,
- być energiczny i chętny do pracy,
- posiadać prawo jazdy kat. B.
- doświadczenie w pracy z tkaninami lub kwiatami będzie dodatkowym atutem,

Zakres obowiązków:
- pomoc w wykonywaniu dekoracji
- montaż i demontaż artykułów dekoracyjnych
- kreacja nowych rozwiązań
- kontrolowanie stanów magazynowych
- przygotowywanie wyjazdów

Oferowane korzyści:
- praca na podstawie umowy zlecenia, niekolidująca z tokiem nauczania lub w pracą w tygodniu
- ciekawa twórcza praca
- przyjazna atmosfera
- możliwość zwiedzania ciekawych miejsc w naszym województwie

Termin spotkań z kandydatami &#8211; niedziela 31.07.2011 r.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz ze zdjęciem, oraz uzasadnienie pisemne dlaczego właśnie one powinny zostać wybrane.