Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Sezonowa / dorywcza
<< Poprzednie ogłoszenie

Absolwent do Działu Jakości

(Kluczbork, Kluczbork, )

Progresso sp. z o.o. dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości materiałów na wejściu, wytwarzanych produktów, udział w prowadzeniu analiz, wykonywanie badań i pomiarów wyrobów, wprowadzanie działań korygujących.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe techniczne
&#8226; Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
&#8226; Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
&#8226; Mile widziana znajomość języka włoskiego
&#8226; Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
&#8226; Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

Oferujemy:
&#8226; zapewniamy szkolenie z zakresu kontroli jakości
&#8226; pracę w renomowanej zagranicznej firmie na podstawie umowy o pracę
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego

W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem i LM na adres: a.gocha@progresso.net.pl
Szczegóły pod telefonem: 71/ 783 32 12
[Certyfiakt MPiPS: 4001/1A]