Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Zatrudnię Nauczyciela do Przedszkola Wrocław-Ołtaszyn

(Wrocław, Wroclaw, )
Zatrudnię Nauczyciela do Przedszkola Wrocław-Ołtaszyn


Odpowiedz: edukarnia.praca@gmail.com
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Edukarnia Centrum Edukacji i Zabawy we Wrocławiu zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego do nowej placówki oświatowej - NIEPUBLICZNEGO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO - KROPECZKA

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe o specjalności wychowania przedszkolnego (ukończone co najmniej studia I stopnia) Pedagogika z uprawnieniami do nauczania w przedszkolu - inne oferty NIE BĘDĄ brane pod uwagę.
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca prowadzenie zabaw językowych z dziećmi
- Doświadczenie w pracy z dziećmi
- Wszelkie talenty mile widziane. Preferowani nauczyciele z zdolnościami muzycznymi.
- Poszukujemy osoby ciepłej i serdecznej, odpowiedzialnej i zaangażowanej, która potrafi czerpać radość z pracy z dziećmi.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym wraz z zgodą na przetwarzanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.). Oświadczam, że dane zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem poinformowany/a o prawie wglądu do nich i ich poprawiania.

do dnia 8.12.2010 w tytule proszę wpisać: przedszkole kropeczka - nauczyciel

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl