Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Z-ca Dyrektora Technikum (Nowy Sącz)

(Nowy Sącz, Krynica-Zdrój, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

TEB Edukacja sp. z o.o.
Największa ogólnopolska firma edukacyjna w związku z rozwojem
poszukuje do pracy w oddziale w Nowym Sączu osoby na stanowisko:

Z-ca Dyrektora Technikum
Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska :
kierowanie działalnością szkoły
pełnienie nadzoru pedagogicznego
budowanie pozytywnego wizerunku szkoły w lokalnym środowisku
organizacja egzaminów zewnętrznych zgodnie z procedurą określoną przez CKE

Wymagania :
wykształcenie wyższe
doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową lub stopień nauczyciela mianowanego/dyplomowanego oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania oświatą
bardzo dobre umiejętności organizacyjne
znajomość przepisów oświatowych
umiejętność prowadzenia wystąpień publicznych
dyspozycyjność i elastyczność
dobra znajomość pakietu MS Office
prawo jazdy kat. B
samodzielność i inicjatywa w działaniu

Oferujemy :
atrakcyjną i stabilną pracę w firmie z 20-letnią tradycją
pełen etat w ramach umowy o pracę
komfortowe warunki pracy
uczestnictwo w procesach szkoleniowych
realny wpływ na kształtowanie wizerunku szkoły na lokalnym rynku

Oferty zawierające: CV, list motywacyjny oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, pozycja 883)" prosimy przesyłać do dnia 15 lipca 2016 r.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl