Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Właściciel szkoły językowej Środa Wielkopolska

(Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, )
Właściciel szkoły językowej Środa Wielkopolska


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Ogólnopolska sieć szkół Leader School http://leaderschool.pl/ oraz Leonardo School http://www.leonardoschool.pl/ poszukuje nowego franczyzobiorcy do prowadzenia szkoły na własny rachunek na terenie Środy Wielkopolskiej.


Leader School to firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie nauczania języków obcych. Prężnie rozwijająca się sieć franczyzowa sprawia, że z oferty Leader School mogą korzystać nie tylko mieszkańcy dużych aglomeracji, ale również społeczność średnich i małych miast.


Właśnie poszukujemy nowego franczyzobiorcy w Środzie Wielkopolskiej . Oferujemy możliwość prowadzenia placówki edukacyjnej, jako własnej, niezależnej firmy, w ramach sieci franczyzowej pod marką Leader School Firma oferuje autorskie programy nauczania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla osób stawiających na rozwój osobisty i zawodowy bardzo dobrym rozwiązaniem będzie program BLS Communication , który pozwala na skuteczną naukę języka angielskiego w krótkim czasie.Dzieci i młodzież mogą w sposób skuteczny i ciekawy uczyć się języka metodą Leo English lub dzięki programowi Leo Maniak, który pomoże w opanowaniu ortografii, umiejętności logicznego myślenia i autoprezentacji. Szkoła oferuje także skuteczne kursy szybkiego czytania. - To nasze cztery flagowe, w pełni autorskie, które pomogą każdemu w sposób szybki i skuteczny opanować język obcy.


Więcej informacji:

Karol Kąkol

dyrektor regionalny

601 76 57 76

http://leaderschool.pl/franczyza/


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl