Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Trener/Trenerka

(Lublin, Lublin, )

Trener/trenerka w ramach projektu Erasmus+, miejsce pracy: Lublin, woj. lubelskie

W związku z realizacją szkolenia &#8222;Umiejętności przydatne na co dzień&#8221; (szkolenie z zakresu podstawowych umiejętności funkcjonalnych osób dorosłych) w ramach projektu Erasmus+ &#8222;Breaking Barriers &#8211; Embracing Literacy through Digital Media&#8221; realizowanego przy wsparciu Komisji Europejskiej, Deinde Sp. z o.o. poszukuje trenerów/trenerek z następujących zakresów:

&#8226; Alfabetyzacja osób dorosłych (umiejętności funkcjonalne)
&#8226; Codzienna komunikacja (słuchanie i porozumiewanie się)
&#8226; Pisanie i czytanie ze zrozumieniem (krótsze i dłuższe teksty, np. etykiety spożywcze, ulotki, ogłoszenia, rachunki, umowy itp.) przydatne w codziennym życiu

Szkolenie jest skierowane przede wszystkim do osób dorosłych o niższych umiejętnościach (tzw. basic skills / key competences) i będzie prowadzone w j. polskim.
Szkolenie obejmuje łącznie 30 godz. zegarowych zajęć i będzie realizowane we wrześniu i październiku 2016 r.

Miejsce pracy: woj. lubelskie (Lublin)

Kryteria obligatoryjne:
&#8226; wykształcenie wyższe kierunkowe,
&#8226; minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w danym zakresie tematycznym szkolenia (prowadzenie grupowych zajęć szkoleniowych/wykładów/seminariów/warsztatów i/lub innych form przekazywania wiedzy),
&#8226; doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych dla osób dorosłych o niższych umiejętnościach wzmacniające ich kluczowe kompetencje w ww. zakresach,
&#8226; umiejętności pedagogiczne/metodyczne/trenerskie,
&#8226; komunikatywność,
&#8226; wysoka kultura osobista.

Kryteria pożądane:
&#8226; certyfikat/dyplom potwierdzający kwalifikacje pedagogiczne/metodyczne/trenerskie,
&#8226; wysokie umiejętności interpersonalne,
&#8226; dobra organizacja pracy własnej,
&#8226; zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu.

Zadania:
&#8226; przygotowanie szczegółowego konspektu zajęć w oparciu o ramowy program szkolenia dostarczony przez zleceniodawcę,
&#8226; przeprowadzenie zajęć zgodnie z przygotowanym i zatwierdzonym konspektem,
&#8226; przygotowanie dokumentacji merytorycznej (materiałów dla uczestników/uczestniczek).

Oferujemy:
&#8226; umowę cywilno&#8211;prawną,
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o:
&#8226; wybranie oferty pracy odpowiadającej posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu,
&#8226; przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, informacji o zrealizowanych projektach szkoleniowych oraz listy referencyjnej) na adres info@deinde.pl wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Deinde Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883)&#8221;.

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie: &#8222;trener/trenerka z zakresu &#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8230;&#8221;.

Prosimy o nadsyłanie aplikacji spełniających kryteria obligatoryjne zamieszczone w ogłoszeniu.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Otrzymanych dokumentów nie zwracamy.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 29 Sierpien, 2016  10:20

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl