Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Trener SzkoleŃ Komputerowych

(Inowrocław, Inowrocław, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Szanowni Państwo,
W związku z realizacją projektu "Kompetencje - zawód - praca. Program dla osób w wieku +45", realizowanego na podstawie umowy o dofinansowanie nr POKL.06.01.01 - 32-095/10-00 w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Działanie 6.1 "poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie" finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, zapraszamy do złożenia oferty na stanowisko:
TRENER (SZKOLENIOWIEC) SZKOLEŃ KOMPUTEROWYCH
Poszukujemy kandydatów na w/w stanowisko do przeprowadzenia szkoleń komputerowych dla osób po 45 roku życia w województwie kujawsko-pomorskim - Inowrocław

Zadania:
- Przeprowadzenie szkolenia komputerowego dla osób bezrobotnych po 45 roku życia,
- Przygotowanie w/w osób do egzaminu ECDL, e-Citizen (e-Obywatel) lub ECDL Start.

Wymagane:
- Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń komputerowych,
- Wiedza z zakresu informatyki, potwierdzona dokumentem
- Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 15.00
- Zdolności interpersonalne,
- Umiejętność przekazywania wiedzy z zakresu informatyki,
- Umiejętność diagnozowania umiejętności uczestników szkoleń i dostosowanie sposobu prowadzenia szkoleń do potrzeb grupy.

Pożądane:
Preferowane będą osoby posiadające certyfikat egzaminatora ECDL

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie za godzinę szkoleń (szkolenie obejmuje 70 godzin dydaktycznych) oraz możliwość dalszej współpracy.

Typ umowy: zlecenie/ o dzieło lub faktura
Planowany termin szkoleń: 27.09 - 10.10.2011 r.

Oferty prosimy składać na e-mailem na adres: k.stachowska@top-projekt.eu
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu: 791-212-441