Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Szukam trenera.

(Łomża, Łomża, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

TRENER / SZKOLENIOWIEC

Opis stanowiska:
Poszukuję trenera/szkoleniowca
do przeprowadzenia szkoleń dla branży budowlanej z zakresu:

autoCAD;
- budowa nawierzchni z kostki brukowej i betonowej;
- szkolenie
energetyczne I stopnia;
- BHP.

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe
jako trener/szkoleniowiec
- Zaangażowanie i pasja nauczania
- Umiejętności
motywowania do nauki

Mile widziane:
- Doświadczenie w prowadzeniu
szkoleń miękkich

Oferujemy:
- Przeprowadzenie szkolenia dla branży
budowlanej
- Rozliczenie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub faktury
Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel 519
437 091.