Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Szukam pracy w bibliotece szkolnej

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Witam serdecznie,
poszukuję pracy w bibliotece szkolnej. Wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Pedagogicznym uprawnia mnie do podjęcia pracy z dziećmi. Ponad to posiadam uprawnienia do nauczania języka polskiego na poziomie klas 4-6 szkoły podstawowej i gimnazjum, dlatego też chętnie podejmę pracę, jako nauczyciel tego przedmiotu.
Do zakończenia studiów na poziomie magistra pozostało mi kilka miesięcy, ale już teraz jestem gotowa rozpocząć pracę.
Bardzo mi zależy na pracy w bibliotece szkolnej, mam dobry kontakt dziećmi a książki to moja pasja. jestem młoda i kreatywna, nie boję się wyzwań i uważam, że naszym obowiązkiem jest dbanie o dobre wykształcenie dzieci propagowanie wśród nich czytania jako czegoś naturalnego. Poza tym mogę powiedzieć o sobie, że jestem osobą kulturalną i pogodną, wymagającą wielu rzeczy od innych, ale jeszcze więcej od siebie. Nigdy nie pozostaję bezczynna. Czytam w niemal każdej wolnej chwili, ponad to sama sięgam po pióro. Dokształcam się samowolnie z wielu dziedzin wiedzy i nie trzeba mnie przymuszać do wytężonego wysiłku na rzecz większej sprawy.
Bardzo proszę o kontakt osoby i instytucje, które są w stanie dać pracę ambitnej osobie bez doświadczenia oraz pozwolić jej je zdobyć i wykazać się swoją pracowitością i pomysłowością.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl