Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Realizacja zajęć z doradztwa zawodowego

Bydgoszcz, Bydgoszcz,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Doradca zawodowy
Opis stanowiska: Niepubliczna Placówka Wychowania Pozaszkolnego zatrudni doradcę zawodowego do realizacji zajęć pozalekcyjnych z doradztwa zawodowego.
Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym
&#8226; kwalifikacje do prowadzenia zajęć z doradztwa zawodowego
&#8226; doświadczenie
&#8226;zaangażowanie, odpowiedzialność i kreatywność
&#8226; dynamizm i zapał do pracy
&#8226; mile widziane osoby z prawem jazdy kat. B

Oferujemy:
&#8226; pracę w dużej i stabilnej Placówce Wychowania Pozaszkolnego

Proszę o kontakt mail kingabednarczyk@cel.com.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Maj, 2014  17:12

Identyfikator: 508397

Wyświetleń: 2337