Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy

Praca dla korepetytorów różnych przedmiotów na terenie Opola i okolic.

(Opole i okolice, Opole, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Portal strefakorepetycji.pl poszukuje kandydatów na stanowiska:

KOREPETYTOR
Z przedmiotów:
Matematyka, Fizyka, Chemia, Informatyka, Statystyka, Biologia, Geografia, Biologia, Historia, Wiedza o społeczeństwie, Język Polski
Oraz języków:
Język Angielski, Język Niemiecki, Język Hiszpański, Język Francuski, Język Rosyjski, Język Włoski

Zadania:
&#8226; Prowadzenie lekcji indywidualnych z uczniami zgodnych z programem nauczania i ich potrzebami;
&#8226; Przygotowanie uczniów do egzaminów maturalnych, językowych oraz z bieżącego materiału;
&#8226; Pomoc przy sporządzaniu prac pisemnych przez uczniów;
&#8226; Kreowanie wizerunku marki strefakorepetycji.pl;
Wymagania:
&#8226; Wykształcenie wyższe;
&#8226; Doświadczenie w pracy nauczyciela/korepetytora;
&#8226; Nastawienie na wysoką jakość obsługi Klienta;
&#8226; Zamieszkanie na terenie Opola lub chęć dojazdu
&#8226; Chęć długoterminowej współpracy
Mile widziane:
&#8226; Prawo jazdy kategorii B i posiadanie własnego samochodu
&#8226; Doświadczenie w zakresie udzielania korepetycji
&#8226; Wykształcenie pedagogiczne
Oferujemy:
&#8226; Dodatkową pracę z indywidualnym ustalaniem poziomu wynagrodzenia za godzinę przeprowadzonych zajęć;
&#8226; Legalną możliwość udzielania korepetycji, odprowadzania podatku, bez konieczności zakładania własnej działalności gospodarczej;
&#8226; Zlecenia na korepetycje, kursy, szkolenia;
&#8226; Możliwość wystawiania rachunków i faktur VAT;
&#8226; Elastyczne godziny pracy;
&#8226; Klarowne zasady rozliczania i nagradzania za wyniki pracy.
Zainteresowanych proszę o przesłanie CV (najlepiej wraz z listem motywacyjnym) na kontakt mailowy:

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 20 Pazdziernik, 2011  13:20