Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Poszukiwany trener AutoCAD

Kluczbork, Kluczbork,

MDszkolenia.pl/ jest firmą doradczo-szkoleniową. Dostarczamy profesjonalną wiedzę oraz eksperckie umiejętności w zakresie nowoczesnych rozwiązań informatycznych.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:

Trener AutoCAD

Miejsce pracy: cała Polska

Obowiązki:
Opracowanie programu szkoleń
Opracowanie materiałów szkoleniowych
Prowadzenie szkoleń

Wymagania:
Bardzo dobra praktyczna znajomość obsługi programu AutoCAD
Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń
Dyspozycyjność również w weekendy
Komunikatywność
Mobilność
Mile widziane przygotowanie pedagogiczne

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło
Pracę w Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym CERTIPORT
Elastyczne godziny pracy
Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
Możliwość nawiązania stałej współpracy przy przeprowadzaniu szkoleń

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego i wykazu przeprowadzonych szkoleń z propozycją wysokości oczekiwanego wynagrodzenia za godzinę szkoleniową (60 min) na adres e-mail: praca@mdszkolenia.pl/ podając w temacie wiadomości NAZWĘ STANOWISKA PRACY.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 1001, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 22 Maj, 2017  11:51

Identyfikator: 612044

Wyświetleń: 2735