Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

POSZUKUJEMY TRENERA Z ZAKRESU KOMPETENCJI SPOŁECZNYCH

(Krosno, Jasło, Rzeszów, Przemyśl, Krosno, )

W związku z realizacją Projektu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw pt.: &#8222;Rozwój potencjału zasobów ludzkich Podkarpacia poprzez szkolenia II&#8221; Centrum Szkoleniowe Masterlang poszukuje trenera z zakresu kompetencji społecznych

Tematy szkoleń:
&#8226; kształtowanie pozytywnego obrazu siebie
&#8226; radzenie sobie ze stresem
&#8226; twórcze myślenie
&#8226; motywowanie do zmiany
&#8226; podnoszenie kwalifikacji
&#8226; godzenie pracy i życia osobistego
&#8226; przełamywanie barier psychicznych i stereotypów związanych z dalszym rozwojem zawodowym
&#8226; trening komunikacyjny

Wymagania:
&#8226; wykształcenie: wyższe psychologiczne bądź pokrewne
&#8226; doświadczenie na stanowisku trenera lub związanym z przeprowadzaniem szkoleń
&#8226; komunikatywność
&#8226; wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
&#8226; wysoka kultura osobista

Zadania:
&#8226; opracowanie ankiety dotyczącej interesujących tematów szkoleń
&#8226; przygotowanie programów szkoleń, zgodnych z potrzebami uczestników
&#8226; opracowanie materiałów szkoleniowych dla uczestników
&#8226; przeprowadzenie szkoleń z zakresu kompetencji społecznych dla 18 grup (5 grup po 6-10 osób oraz 13 grup po 8-10 osób) w wymiarze 8 godzin dla każdej grupy w formie warsztatowej, angażującej uczestników
&#8226; wydanie uczestnikom dyplomów ukończenia kursu

Oferujemy:
&#8226; interesującą i odpowiedzialną pracę
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; umowę cywilnoprawną

Miejsce pracy: województwo podkarpackie
Termin szkoleń: VII.2010-VIII.2011

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres: biuro@podkarpacie45.eu