Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Nauczyciel Wychowania Fizycznego

(Lębork, Lębork, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Nauczyciele są pierwszoplanowymi osobami promującymi aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Aby edukacja fizyczna stała się znacząca oraz popularna wśród dzieci należy wprowadzić innowacyjne teorie nauczania oraz nowy sposób postrzegania przedmiotu wychowania fizycznego. Nauczyciele powinni przekazywać uczniom oraz ich rodzicom wyraźne i jednoznaczne informacje zwiększające świadomość tego, że aktywność fizyczna stanowi podstawowy wymóg w celu zachowania dobrego stanu zdrowia. W związku z promowaniem sportu i zdrowego trybu życia wśród dzieci szkółki sportowe Active Kids poszukują na terenie całego kraju Nauczycieli Wychowania Fizycznego i Trenerów Fitness do prowadzenia zajęć sportowych z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat na podstawie specjalnie opracowanego w USA programu zajęć.
Active Kids jest w trakcie ekspansji na terytorium Polski. Do końca 2012 roku zamierzamy otworzyć 250 szkółek sportowych.
Preferujemy kandydatów:
- potrafiących zaangażować dzieci i ich rodziców do aktywnego uczestnictwa w zajęciach rekreacyjno-sportowych,
- cierpliwych i pracowitych,
- chętnych do pracy w godzinach 16-20,
- chętnych do założenia działalności gospodarczej i prowadzenia szkółek na wybranym przez siebie terenie (małe, średnie i duże miasta) &#8211; nie oczekujemy żadnego wkładu własnego i opłaty licencyjnej.
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- materiały i scenariusze lekcji potrzebne do prowadzenia zajęć,
- możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania wiedzy i umiejętności,
- przyjemną atmosferę w pracy,
- szkolenia,
- wsparcie biznesowe,
- wsparcie marketingowe.

Prosimy o przesyłanie CV i Listu motywacyjnego na adres: kontakt@activekids.com.pl. W tytule maila należy podać nazwę wybranej przez siebie lokalizacji/terytorium.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proces rozpoczęcia współpracy:
1. Analiza CV i Listu motywacyjnego Kandydata,
2. Rozmowa kwalifikacyjna,
3. Przekazanie wybranym Kandydatom ogólnych założeń i warunków współpracy,,
4. Ustalenie zakresu terytorialnego,
5. Podpisanie właściwej umowy,
6. Szkolenia dla partnerów.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl