Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Logopeda poszukuje pracy

(Warszawa, Warszawa, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Mam tytuł magistra logopedii i filologii polskiej ze specjalizacją nauczycielską, ukończyłam studia dzienne na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam doświadczenie wynikające z pracy w prywatnym przedszkolu z dziećmi w wieku 2-5 lat, prowadzenia indywidualnych terapii logopedycznych w domach pacjentów z dziećmi oraz z osobami dorosłymi, a także odbytych w trakcie studiów licznych praktyk i stażu. Jestem osobą, która z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych jej zadań, a praca z dziećmi jest moją pasją i formą samorealizacji.

Szukam pracy w charakterze logopedy w poradni, przedszkolu lub szkole na część etatu bądź cały etat. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.
Dyplom, zaświadczenia i referencje mogę przedstawić do wglądu podczas spotkania.

Zachęcam do kontaktu


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl