Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca - Nauczyciele, Szkoleniowcy
<< Poprzednie ogłoszenie

Korepetytor j. angielski dla najmłodszych

(Stary Sącz, Nowy Sącz, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Twój mały uczeń we wrześniu rozpocznie swoją szkolną edukację? jako rodzic chcesz zapewnić mu jak najlepszy start? Najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie!

Z wyksztalcenia jestem nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej z uprawnieniami do prowadzenia zajęć z języka angielskiego z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dodatkowo, kończę studia magisterskie na kierunku psychopedagogika, który umożliwia mi pracę z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Z przyjemnością poświęcę swój czas na indywidualne zajęcia z maluchem, na których bezstresowo rozpocznie on swoją przygodę z językiem angielskim.

Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji.
Miejsce zajęć: u ucznia


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl